5 منبع درآمدی هیئت جودو کردستان در سال 93

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، جلال کرمی امشب در مجمع سالیانه هیئت جودو استان کردستان به تشریح عملکرد و توفیقات این هیئت طی سال گذشته پرداخت.

وی اظهار کرد: در رقابت‌های قهرمانی منطقه‌ای نونهالان 2 تیم از استان ما حضور یافت که در مجموع 4 طلا، 3 نقره و 5 برنز به‌دست آوردند.

رئیس هیئت جودو کردستان حضور در لیگ سراسری نونهالان با 7 ورزشکار و کسب عنوان سوم و شرکت 16 جودوکار کردستانی در اردوی نونهالان را بخشی از دستاوردهای این هیئت در سال 93 عنوان کرد.

کرمی در بخش نوجوانان، حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور و کسب نشان طلای وزن 90- کیلوگرم توسط یاور ملایی و حضور مستمر آن ورزشکار در همه اردوهای تیم ملی و نیز کسب عنوان نخست وزن 50- کیلوگرم مدعیان تیم ملی در این سال توسط کاوان مجیدی را از موفقیت‌های جودو کردستان در بخش نوجوانان ذکر کرد.

وی حضور در رقابت‌های کشوری و کسب نشان نقره جوانان توسط عادل ناصرآبادی و کسب عنوان سوم مدعیان تیم ملی توسط محمدصنعان مظهرپور در وزن 90- کیلوگرم را توفیقات هیئت جودو کردستان در بخش جوانان برشمرد.

کرمی افزود: حضور در مسابقات جایزه بزرگ یزد و کسب عنوان سوم وزن 60- کیلوگرم توسط عباس رستمی، شرکت در رقابت‌های بزرگسالان کشور و کسب مدال برنز توسط عادل ناصرآبادی از نتایج درخشان هیئت در بخش بزرگسالان مردان در سال گذشته است.

رئیس هیئت جودو کردستان تصریح کرد: در بخش بانوان در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان حضور یافتیم، همچنین 5 ورزشکار کردستانی در این سال در اردوی تیم ملی که در استان برگزار شد، شرکت کردند.

وی حضور دو مربی در کلاس تربیت مدرس کاتا و حضور چهار تیم در لیگ‌های رده‌های سنی مختلف کشور را از دیگر موفقیت‌های جودو کردستان در قسمت بانوان عنوان کرد.

کرمی افزود: در بخش آموزشی، اعزام داور به مسابقات جنوب شرق آسیا و کسب درجه A آسیایی و اعزام داور به رقابت‌های کشوری و لیگ و همچنین برگزاری کلاس بازآموزی مربیان، برگزاری آزمون دان یک تا چهار به صورت کشوری، اعزام مدرس برای حضور در کلاس‌های ارتقای کشوری، دستاوردهای این بخش در جودو کردستان و در سال گذشته بود.

وی در پایان منبع مالی اداره هیئت در سال 93 را کمک‌های اداره‌کل ورزش و جوانان استان، فدراسیون جودو، درآمدهای حاصل از برگزاری کلاس‌های ارتقای دان، فروش احکام و اجاره سالن از محل ماده 88 ذکر کرد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =