رستگار: اسامی مسافران قهرمانی آسیا تا دو روز آینده اعلام می‌شود

دکتر محمدعلی رستگارمحمد علی رستگار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: با صحبت‌هایی که با کادر فنی داشتیم تصمیم بر این شد که تیم به صورت کامل به رقابت‌های قهرمانی آسیا که به میزبانی کویت تا چندی دیگر برگزار می‌شود، اعزام نشود، البته به احتمال زیاد در یک یا دو زون نماینده نخواهیم داشت. امیدوارم بچه‌هایی که به کویت اعزام می‌شوند بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند.

وی ادامه داد: پیش از برگزاری رقابت‌های قهرمانی آسیا انتخابات کنفدراسیون جودو قاره نیز در کویت به انجام می‌رسد که به شخصه در این جلسه نیز حاضر خواهم شد، البته با توجه به اینکه تنها یک نامزد برای ریاست وجود دارد باید این جلسه را ابقاء بخوانیم. در هرحال برای رایزنی به این جلسه خواهیم رفت تا بتوانیم بیشتر از امکانات و بهره‌مند شویم و در فضای بین‌المللی عملکرد مناسبی داشته باشیم.

رئیس فدراسیون جودو در مورد انتصاب عطاالله عباس‌نژاد به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان نیز عنوان کرد: در جلسه شورای فنی به این نتیجه رسیدیم که از مربیان کره‌ای‌ها به عنوان مربی استفاده کنیم و از گزینه‌های داخلی برای سرمربیگیری استفاده شود به همین دلیل از عباس‌نژاد برای تیم نوجوانان استفاده شد. امیدوارم او و همکارانش در این تیم بتوانند جواب انتظارات را بدهند و نتایج خوبی را ردر رقابت‌های قهرمانی جهان و رقابت‌های قهرمانی آسیا به دست بیاورند .

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 2 =