پول کرایه ماشین، اردوهای تیم ملی را خودمان می‎دهیم

بانوی لرستانی قهرمان کوراش آسیا در وزن 52- کیلوگرم از مسئولان این استان به شدت انتقاد و گلایه دارد.

لیلا چغلوند در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، با اشاره به قهرمانی‎اش در پیکارهای قهرمانی آسیا اظهار کرد: رقابت‎ها در سطح بالایی برگزار شد و کشورهای مدعی شرکت کرده بودند. با شناختی که از خودم داشتم و پشت سر گذاشتن تمرین‎های خوب، احتمال کسب مدال را می‎دادم و برای رفتن روی سکو خودم را مهیا کرده بودم.

وی با ابراز رضایت از اردوها و برنامه‎های تیم ملی بیان کرد: اردوهای خوبی داشتیم و فدراسیون همه کارهای لازم را برای موفقیت در این پیکارها انجام داده بود.

چغلوند در ادامه با بیان اینکه متأسفانه در استان لرستان هیچ‎گونه حمایتی نمی‎شویم، یادآور شد: چند ساله که لرستان قهرمان بلامنازع جودو کشور است و پیاپی اول می‎شویم اما دریغ از حمایت!

قهرمان کوراش آسیا خاطرنشان کرد: در این رقابت‎ها که بنده قهرمان و خواهرم نایب‎قهرمان وزن 78- کیلوگرم شد، هیچ مسئولی از استان به استقبال ما نیامد و حتی زحمت یک پیام تبریک خشک و خالی به خودشان ندادند. انتظار ما از مسئولان ورزشی استان بیشتر از این‎هاست.

وی در پاسخ به پرسشی که برای قهرمانی پاداش گرفته یا نه؟ گفت: پاداش! نه، ما از این کارها نداریم. حتی پول کرایه رفتن به اردوهای تیم ملی را هم خودمان می‎دهیم و برای حضور در اردو حقوق نداریم.

چغلوند بیان کرد: الان در خرم‎آباد مشغول تمرین هستم و برای رقابت‎های قهرمانی جهان که شهریورماه برگزار می‎شود، خودم را آماده می‎کنم تا در صورت حضور در آن رقابت‎ها با دست پُر برگردم.

وی در پایان گفت: جا دارد از مریم ولی‎بهاروندی سرمربی اسبق تیم ملی جودو تشکر کنم که همه جوره ما را حمایت می‎کند.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 4 =