سند چشم‌انداز ۴ ساله جودو خراسان رضوی تدوین شد

حسین محمودی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: چهل و یکمین دوره رقابت‌های قهرمانی جودو جوانان کشور و انتخابی تیم ملی در آستانه برگزاری است که خراسان رضوی در این مسابقات نمایندگانی را اعزام می‌کند که امیدواریم بتوانند نتایج قابل قبولی را ارائه دهند.

رئیس هیئت جودو خراسان رضوی افزود: انتخابی تیم ملی که روز‌های چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاری در سمنان برگزار می‌شود از بهترین مسابقات جودویی است که در ایران برگزار می‌شود چرا که جودو کاران می‌توانند خود را محک بزنند.

محمودی بیان کرد: تیم جودوکارانی که از خراسان رضوی به چهل و یکمین دوره مسابقات قهرمانی کشور اعزام می‌شوند ترکیبی از جودوکاران با تجربه و جوان است که خوشبختانه با توجه به اینکه خراسان رضوی در سال گذشته توانست مقام نائب قهرمانی را به دست آورد امیدواریم نیز امسال هم بتوانیم جز سه تیم نخست این دوره از مسابقات باشیم.

وی تصریح کرد: دوره بسیار کمی از آغاز فعالیت بنده می‌گذرد اما در همین چند ماه فعالیت مهم‌ترین برنامه‌هایی را که انجام داده‌ایم را می‌توان به ساماندهی کمیته‌ها، جلسه با شورای فنی هیئت جودو خراسان رضوی اشاره کرد که در همین راستا هم اکنون سند چشم انداز 4 ساله هیئت جودو خراسان رضوی تا سال 1398 تدوین شده است.

رئیس هیئت جودو خراسان رضوی گفت: شب گذشته تیم ملی جودو ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی مردان آسیا به کویت جهت کسب جواز حضور در مسابقات المپیک اعزام شدند که در این کاروان نیز دو نفر از خراسان رضوی بودند.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 17 =