پنجمی جودوی ایران در رقابت‌های تیمی آسیا

تیم ملی جودوی ایران در پایان رقابتهای قهرمانی آسیا در بخش تیمی از رسیدن به مدال بازماند و به عنوان پنجمی بسنده کرد تا ره آورد حضور ایران در رقابت های قهرمانی آسیا تنها یک مدال برنز ملایی در بخش انفرادی باشد.

به گزارش ایسنا، در جریان رقابت های تیمی بیست و دومین دوره رقابت های جودوی قهرمانی آسیا که با حضور 16 تیم پیگیری شد تیم ملی جودوی ایران با ترکیب محمد محمدی بریمانلو، وحید بنا، سعید ملایی، امیرقاسمی نژاد و جواد محجوب در اولین دیدار به مصاف کویت رفت و با نتیجه 5 بر صفر پیروز از میدان خارج شد.

جودوکاران ایران، در دومین دیدار با همین ترکیب مقابل ازبکستان به میدان رفتند و در یک رقابت نزدیک 3 بر2 شکست خوردند و به گروه بازنده ها رفتند.

در ادامه رقابتها، جودوکاران کشورمان برای کسب مدال برنز به مصاف عربستان رفتند و 5 بر صفر حریف خود را شکست دادند و به دیدار رده بندی راه یافتند.

تیم ملی جودو ایران برای رسیدن به مدال برنز تیم ملی کره را پیش روی خود داشت که با نتیجه 4 بر 1 شکست را پذیرفت و به کسب مقام پنجمی آسیا رضایت داد.

تنها برد ایران را سعید ملایی در وزن 81- کیلوگرم به دست آورد که موفق شد، کیم جا یوم، قهرمان جهان و المپیک را با امتیاز ایپون از پیش رو بردارد.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 20 =