دلایل رستگار در مخالفت با حضور روشنایی در کمیته مسابقات غرب آسیا

رستگاررییس فدراسیون جودو به ادعای روشنایی مبنی بر جلوگیری از حضورش در کمیته مسابقه‌های غرب آسیا واکنش نشان داد.

محمدعلی رستگار در گفت‌وگو با ایسنا درباره ادعای حسن روشنایی مبنی بر اینکه او موجب شده سمتش را در اتحادیه جودوی آسیا از دست بدهد اظهار کرد: دلیل مخالفت من با حضور روشنایی برای عضویت در کمیته مسابقه‌های غرب آسیا این بود که او طی دو سال گذشته با ارسال پیامک، ایمیل و مصاحبه‌های مختلف اقدامات متعددی خارج از چارچوب اخلاقی بر علیه فدراسیون جودو و شخص من انجام داده است. به همین دلیل بنده از وی برای عضویت در کمیته مسابقه‌های غرب‌ آسیا حمایت نکردم.

رییس فدراسیون جودو افزود: من از درخشان، نصیرنژاد، میراسماعیل، مهاجری و پوراسفندیار حمایت کردم چرا که آن‌ها در راستای منافع جودو گام برمی‌دارند. البته این ادعای روشنایی مبنی بر اینکه پست او توسط یک اردنی اشغال شده است، به هیچ وجه درست نیست چرا که به جای او وحید پوراسفندیار این سمت را بر عهده گرفته است.

وی با اشاره به اینکه برای اولین بار جودوی ایران 4 نماینده در اتحادیه جودوی آسیا و چهار نماینده در غرب آسیا دارد گفت:‌ هم‌اینک درخشان رییس کمیته مربیان جودوی آسیاست، بنده رییس کمیته توسعه آسیا هستم و نصیرنژاد و میراسماعیلی نیز به ترتیب به عنوان دستیار رییس اتحادیه جودوی آسیا و دبیر کمیته آموزش این اتحادیه مشغول به فعالیت هستند. همچنین در غرب آسیا نیز من به عنوان نایب رییس غرب آسیا، میراسماعیلی به عنوان عضو کمیته آموزش کمیته غرب آسیا، بابک مهاجری و وحید پوراسفندیار نیز به ترتیب به عنوان عضو کمیته داوری غرب آسیا و عضو کمیسیون مسابقه‌های غرب آسیا فعالیت می‌کنند.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 2 =