نماینده جودوی قم در لیگ جوانان کشور شرکت می‌کند

جودوسعید علیزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم اظهار داشت: با توجه به مشکلات رشته جودو و فقدان امکان حضور در لیگ‌های بزرگسالان کشور به دلیل مشکلات مالی، تمرکز خود را بر آموزش نیروهای جوان در رده‌های سنی نونهالان تا جوانان گذاشته‌ایم تا از نظر کیفی به سطح قابل قبولی برسیم.

وی افزود: برای اینکه بتوانیم در لیگ‌های جودوی مردان کشور شرکت کنیم هم باید از نظر کیفی، جودوکارانی توانمند در رده سنی بزرگسالان داشته باشیم و هم بتوانیم هزینه‌های حضور در چنین مسابقات را تامین کنیم.

رئیس هیئت جودوی قم گفت: در حال حاضر اسپانسری برای حمایت از جودو وجود ندارد و در بخش کیفی نیز، نیازمند سازندگی در جودو برای سال‌های آینده هستیم که البته در این زمینه اقدامات قابل توجهی انجام شده و رشته جودو در بخش پایه در قم رشد چشمگیری پیدا کرده است.

علیزاده بیان کرد: نماینده جودوی قم با ترکیب 7 جودوکار در لیگ جوانان کشور شرکت می‌کند و با توجه تمرینات منظمی که پشت سر گذاشته‌ایم امید زیادی به کسب موفقیت رد این رقابت‌ها داریم.

وی عنوان کرد: مهدی حیدری در وزن 55 کیلوگرم، امیرحسن تنیده در وزن 60 کیلوگرم، مهدی احمدی جو در وزن 66 کیلوگرم و محمدمهدی باقری در وزن 73 کیلوگرم جودوکاران جوان ما هستند که از امروز در مسابقات جوانان کشور مسابقه می‌دهند.

رئیس هیئت جودوی قم تصریح کرد: محمد علی شعبانی در وزن 81 کیلوگرم، مهدی یزدی در وزن 100 کیلوگرم و محمدحسین فکری در وزن به اضافه 100 کیلوگرم سایر نفرات تیم جودوی استان قم را تشکیل می‌دهند در حالی که سید حسین حسینی‌زاده هدایت این تیم را بر عهده دارد.

علیزاده خاطرنشان کرد: محمدرضا صحرایی جودوکار ارزنده قم در بخش کاتا نیز در این مسابقات به عنوان داور به این رقابت‌ها دعوت شده است.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + بیست =