استقبال از پیشنهاد میزبانی ایران برای مسابقات جهانی کوراش 2015

دبیرکل کمیته ملی المپیک ،نایب رئیس فدراسیون جودو و کوراش ایران با حیدر فرمان رئیس فدراسیون جهانی کوراش و مدیر فنی شورای المپیک آسیا درخصوص راههای همکاریهای دو جانبه بحث و گفت و گو کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایتکمیته ملی المپیک، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک ضمن خوش آمدگویی به حیدر فرمان رئیس فدراسیون جهانی کوراش و آرزوی اوقاتی خوب برای وی در مدت اقامتش در ایران، در خصوص وضعیت کوراش در ایران و برنامه های آتی جهت پیشرفت هر چه بهتر این رشته صحبت کرد.

در این نشست مشترک که با حضور شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک،آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون کوراش و رضا نصیرنژاد رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی کوراش و حیدر فرمان رئیس فدراسیون جهانی کوراش و مدیر فنی شورای المپیک آسیا برگزار شد طرفین در خصوص راههای توسعه کوراش در ایران بحث و تبادل نظر کردند.

در این نشست رئیس فدراسیون جهانی کوراش با استقبال از پیشنهاد میزبانی ایران برای مسابقات جهانی 2015 کوراش عنوان کرد: با توجه به سابقه خوب ایران در این رشته و پتانسیل های موجود در این رشته ما آماده همکاریهای لازم برای میزبانی ایران جهت مسابقات جهانی این رشته در سال 2015 هستیم.

آرش میر اسماعیلی نائب رئیس فدراسیون جودو و کوراش ایران پس از این استقبال، خرم آباد شهر زادگاهش را برای میزبانی معرفی نمود و اظهار کرد: ما آماده ایم در صورت موافقت نهایی فدراسیون جهانی، این مسابقات و کنگره جهانی کوراش را به بهترین نحو برگزار کنیم.

در پایان این دیدار دوستانه، نائب رئیس فدراسیون جودو و کوراش کشورمان یادبودی را به رسم یادگار به مناسبت روز تولد رئیس فدراسیون جهانی کوراش به وی تقدیم کرد.

منبع : خبرگزاری ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 7 =