رستگار پس از جلسه با میراسماعیلی و زارعیان: مشکلات حل شد

جودورییس فدراسیون جودو گفت: مشکلات به وجود آمده میان آرش میراسماعیلی و مجید زارعیان در جلسه سه جانبه‌ای که برگزار شد به طور کامل حل و فصل گردید.

محمدعلی رستگار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این که صبح امروز (سه شنبه) جلسه‌ای را با حضور آرش میراسماعیلی مدیر فنی تیم‌های ملی و مجید زارعیان سرمربی تیم ملی در جهت حل این مشکلات و سوءتفاهمات برگزار کردیم، اظها‌ر کرد: در این جلسه تمامی مسائل و مشکلاتی که طی روزهای اخیر به وجود آمده بود مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مشخص شد یکسری شیطنت‌ها و مسائل حاشیه‌ای منجر به این مشکلات شده است.

رییس فدراسیون جودو تاکید کرد: قرار شد همه یک دل و متحد در جهت رشد و ارتقای جودو گام برداریم و هم زارعیان و هم میر اسماعیلی تعهد دادند که تمام تلاش خود را تا المپیک به کار گیرند تا ضمن کسب سهمیه المپیک بتوانیم نتایج خوبی را در این ر‌قابت‌ها کسب کنیم.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که علت برکناری زارعیان از سوی میراسماعیلی چه بود و چگونه این اختلافات طی یک جلسه حل و فصل شده است؟ گفت: همان طور که گفتم برخی شیطنت‌ها در این میان صورت گرفت تا این حواشی برای تیم ملی جودو رخ دهد. خدا را شکر همه مشکلات در این جلسه برطرف شد و کادر فنی تیم ‌ملی متحد و یک دل و بدون هیچ مشکلی در جهت موفقیت تیم ‌ملی گام بر می دارند.

منبع : خبرگزاری ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =