ملایی و قاسمی‌نژاد در بلاروس به روی تاتامی می‌روند

دو جودوکار تیم ملی ایران صبح یکشنبه در دومین روز از رقابتهای بین المللی بلاروس به دیدار رقبای خود می روند.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون جودو و کوراش ، این دوره از مسابقات تحت عنوان کاپ اروپا با حضور 277 جودوکار از 34 کشور صبح امروز(شنبه) در مینسک پایتخت بلاروس آغاز می شود. از این تعداد 183 جودوکار در بخش مردان و در هفت وزن به رقابت خواهند پرداخت. تیم ملی ایران با سه جودوکار راهی این دوره از رقابتها شده که از این بین تنها ملایی و قاسمی نژاد به مصاف رقبای خود می روند.

جواد محجوب در وزن 100- کیلوگرم قرار بود به میدان برود که به دلیل سرماخوردگی شدید قبل از اعزام با صلاحدید پزشک تیم ملی اجازه حضور در مسابقات را پیدا نکرد و فقط در اردوی تمرینی بعد از رقابتها تمرینات خود را پیگیری می کند.

اما در وزن 81- کیلوگرم که 33 جودوکار حضور دارند سعید ملایی دور نخست استراحت دارد و سپس با نماینده فرانسه پیکار می کند. ملایی در صورت برتری در برابر نماینده فرانسه ، دور سوم برنده مبارزه ازبکستان و بلاروس را پیش رو خواهد داشت.

امیر قاسمی نژاد هم در وزن 90- کیلوگرم در اولین دیدار به مصاف جودوکاری از کشور جمهوری چک خواهد رفت و در ادامه و در صورت پیروزی به مصاف جودوکاری از اوکراین خواهد رفت. در این وزن هم 21 جودوکار حضور دارند.

در پایان این مسابقات یک اردوی مشترک تمرینی بین جودوکاران شرکت کننده برگزار خواهد شد که هر سه جودوکار ایران در این اردو حضور خواهند داشت.

منبع : خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =