حذف ملی‌پوش جودو در دور اول تورنمنت بلاروس

اامیر قاسمی نژادمیر قاسمی نژاد، جودوکار وزن 90 کیلوگرم ایران با شکست مقابل حریف خود از جمهوری چک در همان دور نخست از جریان تورنمنت کاپ اروپا در بلاروس کنار رفت و سعید ملایی نیز در وزن 81- کیلوگرم مقابل حریفی از فرانسه به برتری دست یافت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در جریان تورنمنت جودوی کاپ اروپا که در مینسک پایتخت بلاروس آغاز شده است، امیر قاسمی نژاد، جودوکار وزن 90 – کیلوگرم ایران در اولین دیدار خود به مصاف دیوید کلامرت از جمهوری چک رفت و در مدت زمان دو دقیقه و 48 ثانیه ضربه فنی شد و با توجه به این که حریف او در دور دوم مقابل رقیب اوکراینی بازنده شد امیر قاسمی نژاد از دور ر‌قابت‌ها کنار رفت.

دیگر نماینده ایران در این ر‌قابت‌ها سعید ملایی در وزن 81 – کیلوگرم است که در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شد و در دور دوم به مصاف دیمیتری گومز از فرانسه رفت و در پایان 5 دقیقه مبارزه مقابل حریف خود به برتری دست یافت. وی در دور بعد با حریفی از بلاروس مصاف خواهد کرد.

قرار بود جواد محجوب، جودوکار وزن 100 کیلوگرم ایران نیز در این ر‌قابت‌ها به روی تاتامی برود که به دلیل آنچه که سرماخوردگی شدید اعلام شده نتوانست در این ر‌قابت‌ها مبارزه کند.

این مسابقات امتیاز کسب سهمیه المپیک دارد.

منبع : خبرگزاری ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سه =