زارعیان: رقابت با بهترین های جودو دنیا سخت و دشوار است

​سرمربی تیم ملی جودو گفت: رقابتهای جایزه بزرگ با حضور بهترین های دنیا برگزار می شود و مبارزه در چنین میدان بزرگی سخت و دشوار خواهد بود.

مجید زارعیان ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر افزود: در طول هفته های اخیر تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و دو جودوکار کشورمان که برای حضور در این مسابقات آماده می شدند به خوبی تمرین کرده و آمادگی لازم را کسب کردند. بعد از مسابقات بلاروس جودوکاران سایر کشورها برای حضور در تورنمنت بوداپست راهی مجارستان شدند ولی ما تصمیم گرفتیم به تهران بازگشته ، با استراحت بیشتر و آمادگی بهتر راهی مغولستان شویم.

زارعیان در خصوص غیبت قاسمی نژاد در این سفر گفت: امیرقاسمی نژاد برای مبارزات بهتر در وزن 90- کیلوگرم باید کمی وزن خود را بالا بیاورد و تمرینات بدنسازی هدفمندی را پشت سر بگذارد. به امید خدا در روسیه شاهد مبارزات خوب او خواهیم بود.

سرمربی تیم ملی در مورد مسابقات مغولستان هم گفت: تورنمنت هایی که امتیاز بالایی در رنکنیگ جهانی برای کسب سهمیه المپیک دارند آهسته آهسته در حال تمام شده است. کشورهای مختلف برای تثبیت جایگاه  جودوکاران خود با بهترین نفرات پای به این رقابتها خواهند گذاشت. کار دشواری پیش رو داریم و امیدوارم در این میدان سخت ملایی و محجوب بتواند با ارائه مبارزات در خور توجه امتیازات خوبی کسب کنند.

زارعیان در مورد برنامه بعدی تیم ملی هم گفت: بعد از مسابقات مغولستان یک اردوی سه روزه داریم و سپس به تهران آمده برای مسابقات گراند اسلم روسیه آماده شده و بعد از آنهم در اردوی سوچی شرکت می کنیم. بعد از اردوی روسیه و بازگشت به تهران گزارش این چند اردو و تورنمتت را در اختیار شورای فنی قرار می دهیم تا در خصوص ترکیب تیم اعزامی به مسابقات جهانی تصمیم گیری شود.

قابل ذکر است رقابتهای مغولستان از روز جمعه در اولانباتور آغاز می شود. 

منبع : خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 8 =