جودوکار خوزستانی: به فکر مدال طلا پاراالمپیک هستم

جودو نابینایانسیدامید جعفری جودوکار خوزستانی عضو تیم ملی کم‌بینایان و نابینایان بیان کرد که شرایط زندگی شخصی‌ اش باعث شده بفکر طلا پاراالمپیک باشد و محکوم به کسب مدال طلا هست. او این جمله ای از یوسف زاده مبنی بر اینکه «بردن را باید بلد بود» را سرلوحه خود قرار داده و میگوید باید به گونه‌ای مسابقه بدهم که فکر کنم دیگر فردایی وجود ندارد.

جعفری در ادامه اظهار کرد : اردوی تیم ملی نسبت به پارالمپیک پیشین دیرتر شروع شده و تقریباً 6، 7 ماه است که در اردوهای آماده سازی حضور دارد. همچنین او معتقد است که با انتخاب یوسف‌زاده به عنوان سرمربی وضعیت تمرینات تیم ملی از یکنواختی و تکراری بودن خارج شده و اکنون متحول گردیده است و حال تیم از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی به سر می برد.

این جودوکار خوزستانی در ادامه گفت : یوسف زاده مربی دوران طلایی جودو ایران و آرش میراسماعیلی بوده است و بعد از آمدنش کادر خوبی را هم برای تیم ملی کم بینایان و نابینایان جمع نموده. در پایان اذعان داشت که شرایط تیم ملی اکنون خیلی ایده آل است و همه چیز برای کسب مدال فراهم شده. جا دارد از رییس فدراسیون که خیلی با ما همکاری داشت و با تغییر کادر فنی، باعث شد شرایط برای موفقیت تیم فراهم شود، قدردانی کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =