تشکیل تیم ملی امید برای آماده سازی جوانان مستعد

خلا موجود در سطح جودوکاران جوان با تشکیل تیم امید حل خواهد شد

سرمربی تیم ملی امید جودو در مصاحبه خود با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت : پیوسته جودوکاران جوان بین تیم های ملی جوانان و بزرگسالان دچار مشکل می شدند که با تشکیل تیم ملی امید این خلاء از میان برداشته خواهد شد

وی افزود ؛ ما در طول حضور جودو در ایران تیمی به ماهیت تیم ملی امید نداشتیم که با تغییر سیاست های کلی فدراسیون جودو و بحث جوانگرایی قرار بر تشکیل تیمی برای پایه گذاری هر چه بهتر تیم بزرگسالانمان شد .

سن جودوکاران برای حضور در تیم ملی امید بین چه سالهایی است ؟

محمود میران سرمربی تیم امید و ملی پوش اسبق جودو خاطر نشان کرد که رده سنی تیم امید بین سالهای 20 الی 23 سال خواهد بود وی در ادامه گفت : در زمانی که به صورت غیررسمی با تیم ملی بزرگسالان همکاری می کردم شاهد حضور افراد زیر 23 سال زیادی بودم و با آنها اردوی مجزایی برپا می کردیم .

سابقه مربی گری در تیم بزرگسالان

سرمربی جدید تیم امید جودو در رابطه با حضور خود در تیم بزرگسالان بیان کرد که : سابقه یک سال مربیگری در تیم ملی بزرگسالان را در کارنامه ورزشی اش دارد و و بنابر مشکلاتی که در این مدت برایشان ایجاد شد دیگر قادر به ادامه همکاری در این تیم نبود .

حال با تشکیل تیم ملی امید و سرمربیگری این تیم کار اصلی خود را جوانگرایی و پرورش جوانان مستعد برای حضور در تیم بزرگسالان می داند .

وی در خاتمه خاطر نشان کرد که در برنامه ریزی های صورت گرفته از جانب فدراسیون و خودش برای تیم ملی امید ، علاوه بر برپایی اردوهای مستمر در کشور قرار بر اعزام و حضور پررنگ این تیم در مسابقات و اردوهای برون مرزی می باشد .

 

تاریخ انتشار : 11 / 2 / 1392

منبع : اختصاصی جودو وازا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =